×

ازرگانی خود را سرباز خط تولید مجتمع مس سونگون می‌داند-ضایعات بازار قم به نقل از فلزات آنلاین


مدیر منطقه آذربایجان شرکت خدمات بازرگانی:
بازرگانی خود را سرباز خط تولید مجتمع مس سونگون می‌داند

سخاوت خیرخواه گفت: بازرگانی خود را سرباز خط تولید مجتمع مس سونگون می‌داند و این اطمینان را می‌دهیم که به‌رغم مشکلات بین‌المللی با تأمین به‌موقع مواد اولیه و قطعات و همچنین ساخت قطعات خارجی خطوط تولید مس سونگون پویاتر از قبل به تولید ادامه دهد.

۱۳۹۸/۰۳/۱۴ ۰۱:۳۸

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از مس پرس، مدیر منطقه آذربایجان شرکت خدمات بازرگانی معادن و فلزات غیرآهنی در «نشست مدیرعامل شرکت مس با مدیران مجتمع مس سونگون» با ارائه گزارشی از برنامه عملیاتی بازرگانی در پشتیبانی خط تولید اظهار داشت: سال گذشته ۶ هزار و ۲۰۰ آیتم مواد اولیه و کالای قطعاتی و پشتیبانی از سوی بازرگانی وارد مجتمع سونگون شده است که ۹۵۷ آیتم آن قطعات ساختی بوده است.

خیرخواه تصریح کرد: در طی چهار سال گذشته چهار هزار و ۵۰۲ آیتم سفارش ساخت قطعه از سوی مجتمع صادر شده است که تاکنون سه هزار و ۵۱۳ آیتم آن ساخت و تحویل شده است که ۲۸ درصد آن در سال ۹۷ ساخت و تحویل شده است.

مدیر منطقه آذربایجان شرکت خدمات بازرگانی با بیان این‌که بومی‌سازی قطعات خارجی یکی از برنامه‌های جدی بازرگانی است گفت: برای تحقق این منظور کارگروه توسعه ساخت داخل را تشکیل داده‌ایم و با همکاری دانشگاه، صنعت‌گران و مهندسین مجتمع این مهم را پیش می‌بریم.در حال بارگذاری...