×

کاهش ۱٫۵میلیون تنی تولید جهانی سنگ منگنز-ضایعات بازار قم به نقل از فلزات آنلاین


در آوریل ۲۰۱۹ روی داد:
کاهش ۱٫۵میلیون تنی تولید جهانی سنگ منگنز

تولید جهانی سنگ منگنز در آوریل سال جاری میلادی ۱٫۵ میلیون تن کاهش یافت.
۱۳۹۸/۰۳/۱۸ ۱۲:۲۶
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» به نقل از پایگاه خبری ایمیدرو، بر اساس گزارشی از مجله متال بولتن، تولید سنگ منگنز طی آوریل ۲۰۱۹ میلادی ۱٫۵ میلیون تن کاهش یافت. این میزان تولید حاکی از افت ۱۱٫۳ درصدی نسبت به ماه پیش از آن (مارس۲۰۱۹) است.

همچنین تولید جهانی سنگ منگنز در چهارماهه نخست سال ۲۰۱۹ میلادی نسبت به مدت مشابه سال ۲۰۱۸ میلادی ۱۷٫۶ درصد کاهش نشان می‌دهد.

طی مدت یاد شده، تولید سنگ منگنز در آمریکا، اروپا، آسیا و اقیانوسیه کاهش یافت اما رشد تولید این ماده معدنی در آفریقا و منطقه CIS کاهش تولید این ماده معدنی را جبران کرد.

طی ماه آوریل ۲۰۱۹، تولید سنگ منگنز در افریقا و خاورمیانه ۸۵۴ هزار تن بود که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۲ درصدی نشان می‌دهد. در حالی که به دلیل کاهش تولید در آفریقای جنوبی، غنا و ساحل ایوری نسبت به مارس ۲۰۱۹ میلادی افت ۸ درصدی را تجربه کرد.

عرضه سنگ منگنز در آفریقای جنوبی، غنا و ساحل ایوری طی ۴ ماهه نخست سال جاری میلادی ۱۱ درصد رشد کرد. اما تولید این ماده معدنی در آسیا و اقیانوسیه نسبت به مدت مشابه سال ۲۰۱۸ میلادی ۱۳ درصد افت نشان می‌دهد.

افزایش ۲٫۲ درصدی تقاضای سنگ منگنز

تقاضای جهانی سنگ منگنز طی چهارماهه نخست سال ۲۰۱۹ میلادی ۲٫۲ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافت.

در آوریل ۲۰۱۹ میلادی با کاهش ۲٫۳ درصدی نسبت به ماه گذشته به یک میلیون و ۷۱۰ هزار تن رسید در حالی که رشد ۱۲٫۳ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته نشان می‌دهد.

انتهای پیام//در حال بارگذاری...