×

پروژه فولادسازی در بهمن‌ ماه افتتاح می‌شود-ضایعات بازار به نقل از فلزات آنلاین


مدیر عامل مجتمع جهان فولاد سیرجان؛
پروژه فولادسازی در بهمن‌ ماه افتتاح می‌شود

مدیر عامل مجتمع جهان فولاد سیرجان گفت: پروژه فولادسازی مجتمع فولاد سیرجان در مرحله بهره‌برداری است و همزمان با ایام دهه فجر اولین عملیات ذوب‌گیری انجام خواهد شد. این پروژه با دانش فنی متخصصان ایرانی شروع به فعالیت خواهد کرد.

عباسلو در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، اظهار داشت: تجهیزات به کار برده شده در پروژه فولاد سیرجان همگی از برندهای به‌روز و شناخته شده اروپایی و ایرانی است، برخی از شرکت‌های خارجی برای راه‌اندازی این مجموعه کم‌کاری کردند و نیامده و به تعهداتشان عمل نکردند، در نتیجه متخصصان ایرانی دست به‌کار شدند و این پروژه را پیش بردند تا بتوانیم طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده از این پروژه بهره‌برداری کنیم.

وی درخصوص ظرفیت ذوب فولاد سیرجان، افزود: پروژه فولاد سیرجان ظرفیت بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار تن ذوب را دارد. این مجموعه در حال حاضر تکمیل و از هفته آینده قابل بهره‌برداری است.

مدیر عامل مجتمع جهان فولاد سیرجان در خصوص اشتغال‌زایی در پروژه فولاد، بیان کرد: در این مجموعه به صورت مستقیم و غیر مستقیم سه هزار نفر مشغول به کار خواهند شده، اما به‌صورت مستقیم بین ۳۰۰ الی ۷۰۰ نفر اشتغال‌زایی خواهد داشت.در حال بارگذاری...