بهترین خریدار ضایعات آلومینیوم به بالاترین قیمت 💰 | ضایعات بازار ♻️

امروزه می توان انواع ضایعات آلومینیومی را در اغلب صنایع و یا حتی خانه ها مشاهده نمود. قوطی های آلومینیومی بی استفاده ی نوشیدنی ها، ظروف قدیمی آلومینیومی، در و پنجره های فرسوده ی آلومینیومی، سیم های خراب و غیر قابل استفاده ی آلومینیومی، پروفیل های آلومینیومی بی مصرف و … از جمله ی این لوازم می باشند که می توانید آن ها را به خریدار ضایعات آلومینیوم بفروشید. در این مطلب قصد برسی بهترین خریدار ضایعات آلومینیوم را داریم. در صورتی که شما نیز مایل به فروش این دسته از ضایعات خود می باشید، پیشنهاد می کنیم با سایت ضایعات بازار همراه باشید.

مطلب پیشنهادی : بهترین خریدار ضایعات آهن

❤️ نام مجموعه ✅ ضایعات بازار
👨‍💼 مدیریت 👨آقای عادلی
📦 محصول ⭕ خریدار ضایعات آلومینیوم
💰 قیمت ☎️️ تماس بگیرید
✔️ مزایا 🙂 بهترین خریدار ضایعات

ضایعات آلومینیوم

آلومینیوم به جهت کاربرد فراوانی که در صنعت دارد، ارزش و اهمیت بالایی دارد. به همین جهت ضایعات آلومینیومی نیز دارای اهمیت بالایی  می باشند. ارزش بالای این نوع از ضایعات تا جایی می باشد که ایالات متحده حدود 36 درصد آلومینیوم مصرفی خود را از طریق بازیافت ضایعات آلومینیومی تأمین می کند. وقتی صحبت از ضایعات می شود منظور تکه هایی است که  غیر قابل استفاده هستند ولی دور ریختنی نیستند. ضایعات آلومینیومی به دو دسته ی ضایعات کهنه و ضایعات نو تقسیم بندی می شوند. آلومینیوم پس از طی نمودن عمر خود به ضایعات کهنه مبدل می شود که قابلیت بازیافت دارد. اما ضایعات نو آلومینیومی حاصل از زائدات هنگام تولید لوازم آلومینیومی می‌باشد.

ضایعات آلومینیوم
البته می توان این نوع از ضایعات را به دو دسته ی ضایعات آلومینیوم نرم و آلومینیوم خشک نیز تقسیم بندی نمود. آلومینیوم نرم به نسبت نسبت به آلومینیوم با کیفیت تر بوده و خلوص بالاتری دارد. هم چنین میزان انعطاف پذیری آن نیز بیش تر می باشد. به همین علت ارزش و قیمت آن به نسبت ضایعات آلومینیوم خشک بیش تر است. از جمله ی ضایعات آلومینیوم نرم می توان به ضایعات در و پنجره، ظرف و ظروف، رادیاتور ماشین، سیم های آلومینیومی، پروفیل آلومینیومی و… نام برد. چند نمونه از ضایعات آلومینیوم خشک نیز شامل ضایعات سیلندر و پیستون، رینگ خودرو، پره رادیاتور و شوفاژ، قطعات آلومینیوم، کرکره مغازه، ظروف نسوز چدنی و… می باشند.

مطلب پیشنهادی : خریدار ضایعات آهن 

بهترین خریدار ضایعات آلومینیوم

خریداران ضایعات آلومینیومی این ضایعات را جمع آوری نموده و سپس آن ها را  مراکز ذوب یا بازیافت انتقال می دهند. برای ذوب کردن آلومینیوم  انرژی کم تری لازم است و به تبع بازیافت آن به صرفه تر می باشد. منظور از جمع آوری ضایعات آلومینیومی توسط ضایعات کاران، خرید آن ها از افرادی می باشد که دارای این نوع از ضایعات می باشند. در واقع خریداران ضایعات در قبال میزان ضایعات آلومینیومی که از افراد و یا مراکز مختلف جمع آوری می کنند به آن ها پول می دهند. شما ممکن است روزانه با انواع زیادی از لوازم آلومینیومی مانند قوطی و بسته بندی انواع نوشیدنی ها و خوراکی ها برخورد داشته باشید. اکثر شما پس از مصرف محتویات قوطی آن ها را دور می اندازید چون برای شما غیر قابل استفاده می باشند.

بهترین خریدار ضایعات آلومینیوم

اما اگر تصمیم بگیرید این نوع از ضایعات خود را در مدتی مشخص جمع آوری نموده و به خریداران ضایعات بفروشید، می توانید از این نوع ضایعات و یا به قولی زباله های بی استفاده ی خود کسب درآمد نمایید. در گذشته خریداری ضایعات تنها به وانت هایی که در محله ها گردش می کردند و آهن آلات و آهن ضایعات را خریداری می نمودند، مربوط می شد. این روش فروش ضایعات دارای کاستی هایی از جمله عدم خرید ضایعات جزئی، عدم خرید ضایعات با حجم بالا، عدم در دسترس بودن و… بود. اما امروزه شما می توانید تنها با یک تماس انواع ضایعات خود را با هر میزان حجمی به فروش برسانید. فروش ضایعات آلومینیومی نیز از این موضوع مستثنی نیست. یعنی می توانید تمام ضایعات آلومینیوم خود را به خریدار ضایعات  فروخته و بابت آن هزینه دریافت نمایید.

شاید این مقالات نیز برای شما جالب باشد : خریدار ضایعات مس

 

بازیافت ضایعات آلومینیوم

شاید جالب باشد بدانید که برای بازیافت ضایعات آلومینیومی تنها لازم از 5 درصد انرژی که برای تولید آن صرف می شود را صرف نمود. مسلما همین امر موجب صرفه جویی زیادی در مصرف انرژی می شود. علاوه بر این با بازیافت ضایعات آلومینیومی می توان تا حد زیادی در مصرف منابع اولیه صرفه جویی نمود و موجب پیشرفت در زمینه ی صنعت و اقتصاد گشت. علاوه بر این اگر جزو طرفداران محیط زیست می باشید، لازم است در جریان باشید که بازیافت ضایعات موجب جلوگیری از آسیب به محیط زیست و آلودگی هوا می شود. بازیافت ضایعات آلومینیومی نه تنها در کشور بلکه در تمام دنیا انجام شده و امری مهم تلقی می گردد. در کشور برزیل حدود 98.2 درصد قوطی های آلومینیومی بازیافت می شود.

بازیافت ضایعات آلومینیوم

خریداران ضایعات، ضایعات آلومینیومی ها ی خریداری شده را به مراکز بازیافت انتقال می دهند. در این مراکز پس از دسته بندی خودکار یا دستی این نوع از ضایعات آن ها را به قطعات کوچک تری تقسیم می کنند. خرد کردن ضایعات آلومینیومی در واقع برای راحتی جابجایی آن ها و هم چنین جا گرفتن مقدار بیش تری از آن در کوره می باشد. زیرا اغلب ضایعات آلومینیومی مانند قوطی ها چگالی پایینی دارند اما حجم آن ها زیاد است. مرحله ی بعدی شامل ذوب نمودن قطعات آلومینیومی می باشد. نقطه ی ذوب آلومینیوم حدود 660 درجه ی سلسیوس است که لازم است تا دمای کوره ی ذوب به این میزان برسد تا این نوع فلز را ذوب نماید. پس از ذوب شدن آلومینیوم نوبت به قالب گیری آن می رسد.

بهترین خریدار ضایعات آلومینیوم

همان طور که ذکر شد شما می توانید انواع ضایعات خود، به خصوص ضایعات آلومینیوم خود را به خریداران ضایعات آلومینیوم بفروشید. البته در فروش مهم ترین مسئله پیدا کردن بهترین خریدار می باشد. پیدا نمودن بهترین خریدار نیز به عوامل فراوانی بستگی دارد که از جمله ی مهم ترین آن ها می توان به خرید ضایعات آلومینیومی توسط خریدار با بالاترین قیمت به نسبت بقیه ی خریداران می باشد. یکی از بهترین خریداران ضایعات که انواع ضایعات شما از جمله ضایعات آلومینیوم را با بالاترین قیمت خریداری می کند، ضایعات بازار نام دارد. شما می توانید تنها با یک تماس با ضایعات بازار ، انواع ضایعات خود از جمله ضایعات آلومینیوم را بفروشید.

بهترین خریدار ضایعات آلومینیوم

با تماس با ضایعات بازار، خریداران در اسرع وقت، در هر نقطه از کشور که باشید به شما مراجعه کرده و ضایعات شما را با بالاترین قیمت خریداری می کنند. تسویه ی خریداران  ضایعات بازار نیز در محل و به صورت پرداخت نقدی صورت می گیرد. در صورتی که قصد فروش ضایعات آهن خود را دارید و یا اگر در رابطه با این نوع ضایعات و قیمت آن ها هر گونه سوالی دارید می توانید با خریداران ضایعات بازار تماس گرفته و از مشاوره های رایگان بهره مند شوید.

در این مطلب بیش تر بخوانید : بهترین خریدار ضایعات

قیمت ضایعات آلومینیوم

از جمله عوامل مهم در خرید و فروش ضایعات آلومینیومی، قیمت این نوع از ضایعات می باشد. عوامل مختلفی در قیمت ضایعات آلومینیومی تاثیر گذار است که از جمله ی آن ها می توان به نوع ضایعات آلومینیومی، وزن ضایعات، خلوص ضایعات آلومینیومی، زمان خرید، مکان خرید، شرایط فروشنده و خریدار و …. اشاره نمود. در رابطه با تعیین قیمت بر اساس نوع ضایعات آلومینیومی می توان بیان نمود که به طور کلی ضایعات آلومینیومی نرم دارای ارزش و قیمت بیش تری نسبت به ضایعات آلومینیومی سخت می باشند. هم چنین در بین ضایعات آلومینیومی نرم نیز می توان ضایعات سیم لخت آلومینیومی را با ارزش ترین آن ها دانست.

قیمت ضایعات آلومینیوم

پس از ضایعات سیم لخت نیز به ترتیب ضایعات پروفیل آلومینیومی، ظروف آلومینیومی، درب و پنجره، رادیاتور، کابل روکشدار آلومینیومی دارای ارزش زیادی می باشند. در بین ضایعات آلومینیوم خشک نیز به ترتیب ضایعات رینگ آلومینیومی، سیلندر و پیستون، ظروف نسوز چدنی و کرکره و پره شوفاژ دارای ارزش بالایی هستند. ضایعات بازار می تواند انواع ضایعات آلومینیومی شما را با بالاترین قیمت خریداری نماید. در صورتی که در رابطه با قیمت این نوع از ضایعات دارای سوال می باشید، می توانید با خریداران ضایعات بازار تماس حاصل نمایید تا شما را راهنمایی کنند.

کلام آخر

یکی از انواع ضایعات، ضایعات آلومینیومی می باشد. این نوع از ضایعات را می توان با بازیافت دوباره به چرخه ی تولید و مصرف بازگرداند. خریداران ضایعات آلومینیومی این ضایعات را جمع آوری نموده و سپس آن ها را  مراکز ذوب یا بازیافت انتقال می دهند. یکی از بهترین خریداران ضایعات آلومینیوم  که انواع ضایعات شما از جمله ضایعات آلومینیوم را با بالاترین قیمت خریداری می کند، ضایعات بازار نام دارد. شما می توانید تنها با یک تماس با ضایعات بازار ، انواع ضایعات خود از جمله ضایعات آلومینیوم را بفروشید. با فروش با تماس با ضایعات بازار، خریداران در اسرع وقت، در هر نقطه از کشور که باشید به شما مراجعه کرده و ضایعات شما را با بالاترین قیمت خریداری می کنند. عوامل مختلفی در قیمت ضایعات آلومینیومی تاثیر گذار است که از جمله ی آن ها می توان به نوع ضایعات آلومینیومی، وزن، خلوص ضایعات آلومینیومی، زمان خرید، مکان خرید، شرایط فروشنده و خریدار و …. اشاره نمود. در صورتی که در رابطه با قیمت این نوع از ضایعات دارای سوال می باشید، می توانید با خریداران ضایعات بازار تماس حاصل نمایید تا شما را راهنمایی کنند.

5/5 - (1 امتیاز)
برای تماس کلیک کنید.