بهترین خریدار ضایعات کابل به بالاترین قیمت 💰 | ضایعات بازار ♻️

ضایعاتی از جمله کابل ها و باطری های بلا استفاده را می توان در اغلب منازل و یا محل کار ها شاهد بود. در صورتی که شما نیز دارای این نوع از ضایعات می باشید، لازم است بدانید که می توانید با فروش این نوع از ضایعات، صاحت درامدی شوید. در این مطلب قصد داریم به بررسی بهترین خریدار ضایعات کابل در سراسر کشور بپردازیم. پس چنانچه قصد فروش این نوع از ضایعات خود را دارید و یا تنها قصد دارید اطلاعات خود را در این زمینه بالا ببرید پیشنهاد می شود تا به ادامه ی مطلب در سایت ضایعات بازار توجه کنید.

مطلب پیشنهادی : بهترین خریدار ضایعات آهن

❤️ نام مجموعه ✅ ضایعات بازار
👨‍💼 مدیریت 👨آقای عادلی
📦 محصول ⭕ خریدارضایعات کابل
💰 قیمت ☎️️ تماس بگیرید
✔️ مزایا 🙂 بهترین خریدار ضایعات

ضایعات کابل مسی

پیش از بررسی ضایعات کابل مسی لازم است بدانیم کابل مسی چیست و چه تفاوتی با سیم مسی دارد. در واقع سیم مسی و کابل مسی هر دو از فلز مس تشکیل شده اند. فلز مس به دلیل رسانایی بالای خود در ساخت سیم های هادی جریان برق به کار می رود. کابل ها در واقع دسته ای از سیم هایی می باشند که دور آن ها روکش کشیده شده است. از جمله مزایای کابل های مسی می توان به رسانایی الکتریکی و حرارتی بالا، مقاومت در برابر خوردگی، داشتن قابلیت بازیافت، غیر مغناطیسی بودن، انعطاف پذیر بودن، مناسب بودن قیمت و… اشاره نمود.

ضایعات یا قراضه به موادی گفته می شود که در ظاهر کاربردی ندارند و نمی توان به همان صورت از آن ها استفاده نمود در عوض می توان آن ها را بازیافت نموده و استفاده ی مجددی از آن ها داشت. یکی از انواع ضایعات، ضایعات کابل می باشد. ضایعات کابل به معنای کابل هایی می باشد که به دلایلی از جمله داشتن اتصال، بریدگی، از بین رفتن روکش در بعضی قسمت ها و… قابل استفاده نمی باشند. در این صورت می توان آن ها را بازیافت نموده و مجددا استفاده نمود.

بازیافت ضایعات کابل دارای مزایای فراوانی می باشد که  از جمله ی آن ها می توان به صرفه جویی در مصرف انرژی، صرفه جویی در مصرف مواد اولیه، کاهش آلودگی محیط زیست و… اشاره نمود. دقت داشته باشید که بازیافت در کابل ها به دو بخش بازیافت مس آن ها و بازیافت روکش آن ها تقسیم بندی می شود که در این بین نیز بازیافت ضایعات مسی به صرفه تر و دارای ارزش بیش تری می باشد.

مطلب پیشنهادی : خریدار ضایعات آهن 

خریدار ضایعات کابل مسی  

همان طور که ذکر شد بازیافت ضایعات کابل دارای مزایای فراروانی می باشد. در فرایند بازیافت ضایعات کابل های مسی به طور معمل ابتدا کابل ها را خرد می کنند و پس از آن با استفاده از روش هایی مانند بهره گیری از اخلاف چگالی مس و روکش آن به جداسازی این دو ماده می پردازند. پس از جداسازی نیز سیم های خرد شده ی مسی را با روش هایی از جمله وب کردن در کوره و قالب گیری مجدد، بازیافت می کنند. البته در برخی از مراکز بازیافت شاهد بازیافت کردن روکش های کابل ها نیز می باشیم. اما به طور کلی در مراکز بازیافت، بازیافت موادی که از لحاظ اقتصادی به صرفه تر است انجام می گیرد. برای بازیافت این ضایعات شما می توانید ان ها را به خریداران ضایعات بفروشید.

خریدار ضایعات کابل مسی  

در گذشته خریداری ضایعات تنها به وانت هایی که در محله ها گردش می کردند و آهن آلات و آهن ضایعات را خریداری می نمودند، مربوط می شد. این روش فروش ضایعات دارای کاستی هایی از جمله عدم خرید ضایعات جزئی، عدم خرید ضایعات با حجم بالا، عدم در دسترس بودن و… بود. اما امروزه شما می توانید تنها با یک تماس ضایعات خود را با هر میزان حجمی به فروش برسانید. فروش ضایعات کابل نیز از این موضوع مستثنی نیست. یعنی می توانید تمام ضایعات مس خود را به خریداران  مس ضایعاتی فروخته و بابت آن هزینه دریافت نمایید. خریداران ضایعات کابل، این ضایعات را به مراکز بازیافت تحویل می دهند و به این ترتیب فرایند بازیافت آن ها آغاز می شود.

بیش تر بخوانید: بهترین خریدار ضایعات مس

خریدار ضایعات کابل مخابراتی  

کابل مخابراتی جزو کابل های ارتباطی حساب می شوند و وظیفه ی آن ها انتقال اطلاعات و دیتا می باشد.  می توان این کابل های مخابراتی را در دو دسته کابل های مسی و نوری تقسیم بندی نمود. مغزی کابل های مخابراتی مسی از جنس مس می باشد  و به دو نوع هوایی و زمینی تقسیم می گردد. کابل های مخابراتی مسی هوایی بیش تر در معرض عواملی مانند بارش برف و باران، نور خورشید و…  قرار دارند، به همین دلیل نیز روی آن ها روکشی قرار گرفته است تا مقاومت آن را نسبت به این عوامل محیطی بالاتر ببرد. البته وجود این روکش می تواند موجب کاهش انعطاف پذیری کابل شود. این نوع از کابل ها تنها در در مشکی تولید می شوند. کابل های مسی زمینی نیز  قابلیت انعطاف پذیری بیش تری دارند و از آن ها می توان برای محیط های داخلی ساختمان استفاده نمود. دسته ی دیگر کابل های مخابراتی، فیبر نوری می باشد.

خریدار ضایعات کابل مخابراتی  

فیبرهای نوری معمولا دارای مقاومت بالایی نسبت به آتش سوزی می باشند و ضد رطوبت نیز هستند. این نوع از کابل های مخابراتی برای استفاده در محیط های مختلف از جمله داخل کانال ها کاربرد دارد. امروزه شاهد تولید فیبرهای نوری با مقاومت بالا  در عین داشتن وزن  بسیار پایین می باشیم. ضایعات کابل های مخابراتی به کابل های مخابراطی اطلاق می گردد که در همان حالت خود قابل استفاده نبوده ولی قابلیت بازیافت دارند. در صورتی که شما نیز با این نوع از کابل ها و ضایعات آن ها سر و کار دارید می توانید آن ها را به خریداران ضایعات کابل فروخته و علاوه بر تاثیر گذاشتن در بهبود صنعت و  اقتصاد کشور و هم چنین پیش گیری از آلودگی محیط زیست، موجب استفاده ی بهینه از این ضایعات خود و کسب درامدی از آن ها شوید.

خریدار ضایعات کابل باطری 

کابل باطری قطعه ای است که  به صورت یدکی در مواردی که باطری خودرو خراب و یا خالی شده است، استفاده می شود. با استفاده از گیره های کابل باطری و یک باطری یدکی می توانید برق مورد نیاز برای استارت و روشن شدن خودرو را تامین کنید. در واقع این کابل ها شابل دو قسمت هسته ی سیم و گیره ها می باشند که ضروری است هر دو از جنس مس باشند. زیرا رسانایی مس نسبت به دیگر فلزات بیش تر است.  کابل های باطری معمولا به رنگ قرمز و مشکی وجود دارند که یکی از آن ها بین پایانه‌های مثبت و دیگری بین پایانه‌ی منفی متصل می شود. در صورتی که کابل باطری شما به هر دلیلی غیر قابل استفاده شده است می توانید به جای دور ریختن، آن را به خریداران کابل باطری فروخته و هزینه ی آن را دریافت نمایید. خریداران ضایعات کابل این ضایعات را خریداری نموده و به مرکز بازیافت منتقل می کنند.

خریدار ضایعات کابل برق

منظور از کابل برق مجموعه‌ای از سیم هایی می باشد که در کنار هم قرار گرفته و یا  به هم‌ تابیده شده اند و توسط روکش عایقی پوشانده شده اند. این کابل ها برای هدایت جریان برق به کار می روند. استفاده از  کابل‌های برق در تاسیسات اهمیت زیادی دارد. کابل های برق به طور کلی از دو قسمت هادی و عایق تشکیل شده‌اند.  قسمت هادی یا رسانای برق که قسمت اصلی آن نیز به شمار می رود،  وظیفه هدایت جریان الکتریسیته را بر عهده دارد

خریدار ضایعات کابل برق

این قسمت به طور معمول از مس و آلومینیوم ساخته شده و در اشکال افشان، تک رشته‌ای، مفتولی و…  در بازار موجود می باشد. قسمت عایق کابل های برق نیز با توجه به کارد کابل از جنس های گوناگونی ساخته می شود. اما به طور کلی لازم است از ماده ای ساخته شود که توانایی هدایت جریان برق را نداشته باشد. معمولا رایج جنس برای قسمت عاییق کابل های برق ماده ی  PVC می باشد. در صورتی که کابل های برق شما نیز به ضایعات مبدل شده اند، می توانید به راحتی و بدون هیچ محدودیتی آن ها را به خریداران ضایعات کابل ها بفروشید.

بهترین خریدار ضایعات کابل  

همان طور که ذکر شد شما می توانید انواع ضایعات خود، به خصوص ضایعات کابل خود را به خریداران ضایعات کابل بفروشید. البته در فروش مهم ترین مسئله پیدا کردن بهترین خریدار می باشد.

پیدا نمودن بهترین خریدار نیز به عوامل فراوانی بستگی دارد که از جمله ی مهم ترین آن ها خرید با بالاترین قیمت به نسبت بقیه ی خریداران می باشد. یکی از خریداران ضایعات که انواع ضایعات شما از جمله ضایعات انواع کابل های شما از جمله کابل های برق، کابل های مخابراتی، کابل های باطری و… را با بالاترین قیمت خریداری می کند، ضایعات بازار نام دارد. شما می توانید تنها با یک تماس با ضایعات بازار ، انواع ضایعات خود از جمله ضایعات کابل را بفروشید.

با تماس با ضایعات بازار، خریداران در اسرع وقت، در هر نقطه از کشور که باشید به شما مراجعه کرده و ضایعات شما از جمله ضایعات کابل را با بالاترین قیمت خریداری می کنند. تسویه ی خریداران ضایعات بازار نیز در محل و به صورت پرداخت نقدی صورت می گیرد. در صورتی که قصد فروش ضایعات کابل خود را دارید و یا اگر در رابطه با این نوع ضایعات و قیمت آن ها هر گونه سوالی دارید می توانید با خریداران ضایعات بازار تماس گرفته و از مشاوره های رایگان بهره مند شوید.

بهترین خریدار ضایعات کابل  

کلام آخر

از شما همراهان گرامی که تا پایان مقاله بهترین خریدار ضایعات کابل همراه ما بوده اید سپاسگزارم. کابل ها در واقع دسته ای از سیم هایی می باشند که دور آن ها روکش کشیده شده است. کابل ها دارای انواع مختلف کابل های مخابراتی، کابل های برق، کابل های باطری، کابل های مسی و… می باشند. ضایعات کابل به معنای کابل هایی می باشد که به دلایلی از جمله داشتن اتصال، بریدگی، از بین رفتن روکش در بعضی قسمت ها و… قابل استفاده نمی باشند. در این صورت می توان آن ها را بازیافت نموده و مجددا استفاده نمود. بازیافت ضایعات کابل دارای مزایای فراوانی می باشد که  از جمله ی آن ها می توان به صرفه جویی در مصرف انرژی، صرفه جویی در مصرف مواد اولیه، کاهش آلودگی محیط زیست و… اشاره نمود. شما می توانید انواع ضایعات کابل های خود را به خریداران ضایعات از جمله ضایعات بازار فروخته و صاحب درامدی از فروش آن ها شوید.

4.2/5 - (4 امتیاز)
برای تماس کلیک کنید.