قیمت ضایعات مس💲+ قیمت هر کیلو ضایعات مس ♻️

معمولا قیمت ضایعات مس از جمله مهم ترین مسائلی است که هنگام فروش ضایعات مسی به ذهن شما خطور می کند و خواستار اطلاع از آن می باشید. پس چنانچه قصد فروش این نوع از ضایعات خود را دارید و می خواهید اطلاعات خود در رابطه با قیمت آن را بالا ببرید، می توانید به ادامه ی مطلب در سایت ضایعات بازار توجه کنید.

مطلب پیشنهادی : بهترین خریدار ضایعات آهن

❤️ نام مجموعه ✅ ضایعات بازار
👨‍💼 مدیریت 👨آقای عادلی
📦 محصول ⭕  ضایعات مس
💰 قیمت ☎️️ تماس بگیرید
✔️ مزایا 🙂 بهترین خریدار ضایعات

قیمت ضایعات مس چنده ؟

قیمت مس به عوامل زیادی بستگی دارد اما معمولا دارای روند ثابتی می باشد. البته قیمت آن بسته به عواملی از جمله عیار و خلوص مس متفاوت خواهد بود. افراد و یا کارخانجاتی که به مس به عنوان ماده ی اولیه نیازمند می باشند، معمولا خرید مس را به صورت عمده انجام می دهند. در این صورت می توانند با قیمت بهتری آن را خریداری نمایند. قیمت ضایعات مس که همان محصولات از جنس مس می باشند که قابلیت مصرف را ندارند و تنها به درد بازیافت می خورند نیز به قیمت مس بستگی دارد.

مطلب پیشنهادی : خریدار ضایعات آهن 

قیمت ضایعات مس چنده ؟

 

این مسئله به این معنا می باشد که هرچه قیمت مس بالاتر رود قیمت ضایعات آن نیز بالاتر می رود. شما می توانید این نوع از ضایعات با به خریداران ضایعات بفروشید تا آن ها را به مراکز بازیافت انتقال دهند. جالب است بدانید که فلزها را می توان چندین بار بازیافت نمود و محدودیتی در این کار وجود ندارد.

 

قیمت ضایعات مس

موارد زیادی در تعیین قیمت ضایعات مس تاثیر گذارند. اما اولین عاملی که باید در تعیین قیمت ضایعات مس در نظر داشته باشید، نوع ضایعات مس می باشد. قیمت انواع ضایعات مس باهم متفاوت است. ضایعات مس را در یک دسته بندی کلی می توان به ۴ دسته ی سیم لخت، مس ذوبی، سیم روکش دار و مس پودری تقسیم بندی نمود. در این بین با ارزش ترین نوع، سیم لخت می باشد که خود به دسته های کابل قرمز، مشکی، افشان و تسمه ی مسی تقسیم بندی می شود. که در بین این دسته ها نیز می توان کابل قرمز را از لحاظ قیمت بالاتر دانست.

قیمت ضایعات مس

ضایعات مس ذوبی نیز جزو ضایعات پر فروش مسی می باشند که اکثرا شامل ضایعات انواع ظروف قدیمی مسی، شیرالات مسی، قطعات براده و صفحات مسی، لوله های مسی، رادیاتور مسی و… می شوند. قیمت این نوع از ضایعات به دلیل وجود نا خالصی هایی در ان ها به نسبت مس خالص پایین تر است. در رابطه با کابل های روکش دار نیز لازم است تا خلوص مس موجود در آن ها مورد بررسی قرار گرفته و سپس قیمت گذاری شود. در صورتی که در زمینه ی قیمت ضایعات مسی خود دارای سوالاتی می باشید می توانید با مشاوران ضایعات بازار تماس حاصل نموده و از مشاورات لازم بهره مند گردید.

در این مطلب بیش تر بخوانید : خریدار ضایعات مس

 

ضایعات مس کیلو چند؟

همان طور که ذکر شد قیمت ضایعات مس به عوامل به عوامل مختلفی از جمله خلوص مس موجود در ضایعات، عیار مس، نوع ضایعات مس، خرید عمده و یا جزئی و…. بستگی دارد. در صورتی که بخواهیم جزئی و یا کلی بودن خرید را مورد بررسی قرار دهیم می توانیم بیان کنیم که قیمت خرید عمده به نسبت بالاتر می باشد. اما این تفاوت زیاد نیست و برای هر کیلو گرم از ضایعات چیزی حدود ۱۰۰ تا ۲۰۰۰۰ تومان می باشد. می باشد. لازم به ذکر است که قیمت ضایعات مس به صورت کیلویی انجام می شود. همان طور که ذکر شد خلوص ضایعات مس نیز روی قیمت آن تاثیر مستقیم دارد.

ضایعات مس کیلو چند؟

خریداران ضایعات مس هنگام خرید خلوص مس موجود در آن را بررسی نموده و قیمت را بر حسب آن تعیین می کنند. شما می توانید قیمت ضایعات مس را در سایت های مختلف اینترنتی مشاهده نمایید. البته همان طور که قبلا گفته شد این قیمت ها به طور دقیق نمی باشند و ممکن است طی روزهای آینده دچار تغییرات جزئی شوند. البته شما در هر زمان که تمایل داشته باشید می توانید با ضایعات بازار تماس گرفته و در مورد قیمت روز انواع ضایعات مسی، نحوه ی خرید، نحوه ی فروش و… سوالات خود را مطرح نمایید.

نرخ قیمت ضایعات مس

همان طور که ذکر شد عوامل مختلفی روی قیمت مس و ضایعات مسی تاثیر گذار می باشند. این عوامل موجب نوسان هر لحظه ای قیمت ضایعات مس می شوند و به همین ترتیب نمی توان قیمت مشخصی را که در سایت ها مشاهده می کنید، دقیق دانست. البته این به معنای اشتباه بودن این قیمت ها نیست بلکه به معنای بروز نبودن آن ها می باشد. زیرا لزوم دقیق بودن قیمت ضایعات مسی به روز رسانی آن ها حداقل یک بار در روز می باشد.

نرخ قیمت ضایعات مس

لبته در صورتی که قصد دارید از قیمت دقیق و لحظه ای ضایعات مس با خبر شوید می توانید با خریداران ضایعات بازار تماس حاصل نمایید. مشاوران ضایعات بازار آماده ی پاسخ گویی به سوالات شما در زمینه ی قیمت انواع ضایعات، نحوه ی خرید و فروش، نحوه ی پرداخت و … می باشند.

قیمت ضایعات مس با روکش

ضایعات مسی همراه با روکش را می توان در انواع سیم و کابل های خرای و بی مصرف مشاهده نمود. سیم ها و روکش ها هر دو موادی اند که قابلیت بازیافت را دارا می باشند. البته با توجه به تفاوت قیمت آن ها بازیافت مس ها به صرفه تر می باشد از این جهت در اغلب مراکز بازیافت تنها بازیافت قسمت مسی سیم و کابل ها صورت می گیرد.

قیمت ضایعات مس با روکش

به طور کلی در رابطه با ضایعات مس با روکش می توان گفت که قیمت آن ها به نسبت ضایعات مسی خالص پایین تر می باشد. علت این امر اولا همان طور که گفته شد وجود ناخالصی روکش ها در این نوع ضایعات می باشد. و ثانیا لازم است تا انرژی و هزینه ای صرف جدا سازی قسمت مسی این نوع از ضایعات از روکش های آن ها می باشد.

 

کلام آخر

قیمت ضایعات مس به عوامل به عوامل مختلفی از جمله خلوص مس موجود در ضایعات، عیار مس، نوع ضایعات مس، خرید عمده و یا جزئی و…. بستگی دارد. در صورتی که قصد دارید از قیمت دقیق و لحظه ای ضایعات مس با خبر شوید می توانید با خریداران ضایعات بازار تماس حاصل نمایید. مشاوران ضایعات بازار آماده ی پاسخ گویی به سوالات شما در زمینه ی قیمت انواع ضایعات، نحوه ی خرید و فروش، نحوه ی پرداخت و … می باشند.

3/5 - (6 امتیاز)
برای تماس کلیک کنید.